Yeni Sitemiz Hayırlı Olsun

13.01.2016

1.014 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Yeni Sitemiz Hayırlı Olsun

Değerli kanlıkavaklılar ve değerli ziyararetçiler;

2005 yılında bir kanlıkavak sevdalısı olarak kasabamı tanıtmak için çıktığım yolda uzun zamanlar geçti. Henüz çevirmeli internet ağlarının olduğu dönemde bütçe imkanlarını zorlayarak aldığım fotoğraf makinamla kasabamın güzellikleri( Doğası, insanı, dağı-bayırı, hayvanı-ağacı ) kasabadan uzaktaki kasabalıya haber servisi etmenin çabası içinde buldum kendimi. Bundan hiçbir zaman yılmadım, gocunmadım.

Az buçuk duyulan alaycı seslerin karşısında dağ gibi duran “Allah’ım razı olsun” İyiki böyle birsey yaptın. Sen olmasan ne yapardık… gibi dua ve telkinler beni dahada kamçıladı. Dedik ya yıllar oldu ve bazı şeyer değişti. Farklı bir platformda
yayın yapan sitemizin forum bölümünde bilgi alışverişi yapılıp, kasaba sorunlarının tartaşıldığı günleri, sosyal medyanın çıkışı bozdu. Ne yazikki hiç iyi olmadı. Tabi bu benim görüşüm. Bu imkanları iyiye kullanmanın uzağında, neyi niçin yaptığını bilmeyen insaların olduğu bir mecra oldu Sosyal Medya.!

Ve tüm bunlara karşı kanlikavak.net yine devam ediyor. Yeni platformumuza eski sistemden önemli buduğum taşımaları yapmaya devam ediyorum. Bazı kayıplarımız olacak elbet. Eski sistemimizi farklı bir alanda faaliyette tutmayı planlıyorum. Fakat görünen yüzümüz bu sistem olacak.

Kasaba iken başladığımız website hizmetlerimize bu gün Göksun ilçemize bağlı mahalle olarak devam ediyoruz.
Yeni oluşturduğumuz platformun hayırlara vesile olmasını diliyorum.

İsa DUZ
Web Yöneticisi

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER